ВІнничинаГоловні новиниНовиниПодії

У Вінниці збирають гуманітарну допомогу для бійців на Сході

У Вінниці збирають подарунки для бійців, які захищають країну на Сході. Окрім продуктів харчування, для захисників готують й теплі речі, шкарпетки, шарфи та термобілизну.

Про це повідомляють у Муніципальній варті Вінниці.

“Традиційно до зборів доєднуються як родини вихованців дитсадків та учнів шкіл, так і представники адміністрацій навчальних закладів. Для кожного з нас це надзвичайно важливе завдання. Наші інспектори активно допомагають у зборах, адже всі вони й самі не так давно були на передовій і є учасниками бойових дій у зоні Операції об’єднаних сил. Тому вони не з чуток знають, наскільки там важлива підтримка з тилу”, – йдеться у повідомленні.

Долучитися можуть усі охочі. Збори гуманітарної допомоги триватимуть до 27 грудня, а вже 28 вантаж уже попрямує на Схід. Речі можна принести за адресою: вулиця Родіона Скалецького, 29.

З 15 грудня вінницькі школярі навчатимуться у звичайному режимі

Хабар за землю: є нові деталі у справі судді районного суду з Вінниччини