У Вінниці з наркотиками затримали 44-річного чоловіка

У Вінниці на вулиці Костянтина Василенка затримали чоловіка з наркотикаими. Про це повідомляє Depo.Віннниця з посиланням на Патрульну поліцію Вінницької обалсті.

“Патрулюючи вулицю Костянтина Василенка, інспектори роти тактико-оперативного реагування (ТОР) помітили підозрілого громадянина. Побачивши поліцейських, чоловік почав помітно нервувати. Охоронці порядку вирішили його перевірити і не дарма. Адже 44-річний вінничанин мав при собі пакетик із порошкоподібною речовиною білого кольору, ймовірно, наркотичною”, – йдеться у повідомленні.

На місце події прибула слідчо-оперативна група для встановлення усіх обставин справи.

На Вінниччині оголосили про підозру колишній начальниці відділення Укрпошти

Вінницька міська рада цензурувала на своєму сайті прізвища нардепів від “Слуги народу”