ВІнничинаКультураПодії

У Вінниці на День захисту дітей проведуть свято з іграми та розвагами

У Вінниці до Дня захисту проведуть захід за адресою вул. Нагірна, 17 (Старе місто, кінцева зупинка «Педколедж»). Тут 1 червня, з 12:00 до 17:00 для дітей проведуть розважальну програму: концерт, різноманітні майстер-класи, цікаві ігри та розваги.

Свято для найменших вінничан та гостей міста організовує Вінницький обласний медичний центр реабілітації за підтримки Вінницької міської ради, Вінницької обласної Ради, Вінницької обласної військової адміністрації та партнерів-спонсорів.

«1 червня у діток має бути повноцінне свято. Їхнє дитинство відібрала війна. Тому для дітей зараз як ніколи важлива психологічна підтримка, живе спілкування з однолітками», – каже директорка КНП «Вінницький обласний медичний центр реабілітації дітей Вінницької обласної Ради» Лариса Мовчан.

У Вінницькій області на одне робоче місце претендує 19 безробітних

ЦИМИ ВИХІДНИМИ У ВІННИЦІ ВІДБУЛИСЬ БЛАГОДІЙНІ ФУТБОЛЬНІ МАТЧІ