У Вінниці перепинили скутериста з пакетом наркотиків

У ніч на 22 жовтня, по вулиці Пирогова у Вінниці, патрульні перепинили 20-річного водія скутера. Той порушив ПДР, а коли з ним почали спілкуватися поліцейські, помітно занервував. Як з’ясувалося, хлопець не мав посвідчення водія. Крім того, був під дією амфетаміну, а у його речах ще й виявили пакет з наркотиками.

«У 20-річного хлопця інспектори виявили поліетиленовий пакетик з кристалічною речовиною білого кольору, ймовірно, наркотичною. На місце події прибула слідчо-оперативна група для встановлення усіх обставин справи. Порушник погодився пройти медичний огляд у лікаря-нарколога. В організмі кермувальника виявили амфетамін», – повідомляють у Патрульній поліції Вінницької області.

На водія мопеда Honda патрульні склали протокол за ст. 130 (Керування в стані наркотичного сп’яніння) та винесли постанову за ч. 2 ст. 126 (За те, що не мав права керування таким транспортним засобом) КУпАП.

Як вінничанам виїхати за межі області: нові правила карантину

Одна із районних лікарень Вінниччини знову приймає хворих на COVID-19