ВІнничинаНовинисоціальна політика

У Вінниці переселенці допомагають нужденним

У центрі на базі ГО “ОП “Спільна справа” можна не лише приносити одяг та взуття, який не носите, а й отримати все необхідне.

У Вінниці працюють кілька соціальних центрів, де приймають вживаний одяг, взуття та інші речі. Сюди вінничани передають речі, які у подальшому працівники центрів розподіляють між тими, хто потребує допомоги. Серед них – громадська організація «Об’єднання переселенців» «Спільна справа», яка діє вже понад п’ять років. Як розповіла Місту над Бугом її керівниця Тетяна Тришина, спершу це був невеликий пункт прийому речей для переселенців з Донбасу. Коли речей стало більше, облаштували для їх зберігання велике підвальне приміщення.

Тож у громадській організації закликають, якщо маєте одяг чи взуття, який не носите, принесіть його на склад центру, який знаходиться за адресою Замостянська, 7. Водночас якщо потребуєте одягу чи інших речей, ви можете звернутись до центру, де отримаєте усе необхідне. Час роботи центру: вівторок та четвер з 11-30 до 16-00.

На Вінниччині виявили гігантське поселення трипільської культури площею майже 150 га

На Вінниччині чоловік потрапив під тепловоз