ВІЙНАВІнничинаволонтерство

У Вінниці продовжили термін реєстрації кандидатів на участь у Програмі «Муніципальне житло»

0

У Вінниці продовжили термін реєстрації кандидатів на участь у Програмі «Муніципальне житло» ще на тиждень – до 3 березня. Йдеться про VIII об’єкт, що зведуть на вулиці Привокзальній, 30. 

Як повідомляє Вінницька міська рада, таке рішення затвердили вчора, 23 лютого, на виконкомі Вінницької міської ради.

Для військовослужбовців за контрактом, медиків, освітян та науково-педагогічних працівників є можливість скористатися кредитними коштами за державною Програмою єОселя строком до 20 років під 3%. Оформити заявку можна в додатку «ДІЯ», — каже директор департаменту економіки і інвестицій ВМР Максим Мартьянов.

Нагадаємо, з 13 по 24 лютого 2023 року мала тривати реєстрація кандидатів на участь у Програмі «Муніципальне житло Вінницької міської територіальної громади» по VIII об’єкту Програми «Нове будівництво багатоквартирного житлового будинку з вбудовано-прибудованими нежитловими приміщеннями та підземним паркінгом по вул. Привокзальна, 30 в м. Вінниці».

Зазначено, що вартість реалізації 1 метра квадратного об’єкта інвестування – 27 900 гривень. Вона може змінюватися в сторону збільшення, залежно від цін на будівельні матеріали, в межах чинного законодавства.

Ідеться про 10-поверховий житловий будинок на 181 квартиру. З усіма деталями про цей об’єкт Програми можна ознайомитися за ЦИМ посиланням.

Реєстрація відбувається по вулиці Соборна, 36 (ліве крило на першому поверсі). Графік роботи: понеділок – п’ятниця з 9:30 до 17:00, обідня перерва – з 13:00 до 14:00.

  • У січні цього року повідомили, що на вулиці Привокзальній стартували підготовчі роботи на ділянці, де зведуть черговий багатоповерховий житловий будинок в рамках Програми «Муніципальне житло”. Він матиме дев’ять надземних поверхів та підземний паркінг.

Крім цього, 27 січня відбулась чергова сесія Вінницької міської ради, під час якої, зокрема, ухвалили зміни до Програми «Муніципальне житло Вінницької міської територіальної громади». Програму доповнили словами «(в тому числі за програмою єОселя)», а також це стосується заборони на продаж придбаного за Програмою житла протягом трьох років.

На Вінниччині відбулося спецпогашення поштової марки «ПТН ПНХ»

Previous article

Відбулася прем’єра фільму «‎Шоста печатка», який знімали у Вінниці

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

More in ВІЙНА