ВІнничина

У Вінниці розпочинається реєстрація на тренінг з української мови для діток

0

21 лютого Вінницький міський центр соціальних служб разом із Дитячою точкою #Спільно запрошують дітей переселенців, а також маленьких вінничан, які опинилися в складних життєвих обставинах, взяти участь у навчальному курсі “Солов’їна, барвінкова, українська моя мова”. Відкриття заходу приурочили до Міжнародного дня рідної мови.

Перше заняття відбудеться 21 лютого об 11:00 на точці #Спільно за адресою: просп. Космонавтів 30, 305 кабінет (“Прозорий офіс”). До навчання запрошують діток від 8 до 11 років. Аби взяти участь в курсі, необхідно зареєструватися за посиланням.

До участі в першому занятті запросять всіх охочих. І вже разом вирішать, як часто і о котрій годині будуть відбуватися наступні заняття. Попередньо – вчителька займатиметься з дітками двічі на тиждень.

До наших фахівців із соціальної роботи від батьків часто надходили звернення, що було б непогано організувати додаткові навчання для діток із української мови. Мета цього навчального курсу – розширити і поглибити знання дітей про красу і силу рідної мови. Показати, яка вона милозвучна і багата на прислів‘я та приказки. Ми хочемо виховувати інтерес до вивчення української мови, бажання нею спілкуватися, а також почуття патріотизму, національної гордості за свій народ та його культурні надбання, любов до Батьківщини, – говорить начальниця Вінницького міського центру соціальних служб Наталія Добровольська.

Нагадаємо, Офіс туризму Вінниці презентує новий проєкт для дітей віком від 8 до 12 років Speaking Club “The Best Way”. Це авторська програма з вивчення англійської мови туристично-краєзнавчого спрямування. Заняття стартують вже з 17 лютого і будуть проходити в Туристичному хабі Visit Vinnytsia.

«Вінницяобленерго»: по Вінницькій області задіяно рівномірне обмеження електропостачання

Previous article

Вінницькі ліцеїсти роздали нацгвардійцям жайворонків з передбаченнями

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *