ВІнничинаНовини

У Вінниці через ожеледицю травмувалися пішоходи

У Вінниці 8 грудня у травмпункті міської лікарні швидкої медичної допомоги пацієнтів вдвічі більше, аніж зазвичай. Усе через ожеледицю. Про це Суспільному заступник медичного директора лікарні Валерій Надольський. Станом на 16-ту годину до закладу звернулися майже 80 вінничан. Важких пацієнтів, каже, не було. У коридорі  черга.

“Травми зазвичай не дуже важкі – в основному це кінцівки, рука, нога, ребра. Зараз рентгенобстеження, потім знову огляд, встановлюють діагноз. Ми на цей випадок тримаємо резерв ліжковий і завжди зможемо розмістити, покласти. Якщо будуть такі травми, що потребують стаціонарного лікування, ми його надамо”, – каже Валерій Надольський.

Посипати протиожеледною сумішшю прибудинкові двори багатоповерхівок комунальники почали ще з 6-ї ранку ранку – каже директор міського департаменту житлового господарства Роман Фурман.

Працюють близько трьох сотень двірників. Дороги, тротуари та зупинки громадського транспорту протиожеледною сумішшю посипають 28 машин.

У Хмільнику знайшли мертвим чоловіка, якого шукала мати

На Вінниччині за тиждень мобільні групи здійснили 7700 перевірок дотримання карантинних норм