Головні новиниПолітика

У Ладижині чиновники виплатили собі мільйон до професійного свята

0
Про виплату мільйону гривень премії з місцевого бюджету до Дня місцевого самоврядування чиновникам Ладижинської міської ради повідомили журналісти незалежного видання “Ладижин Новини”.  І мільйон – це та сума, яка зарахована чиновникам на зарплатні картки, а з податками це більше 1,5 мільйони гривень!
Якщо врахувати, що штат міської ради складається з 70 працівників, то в середньому виходить по 14,3 тис. грн на  одну особу.  Але це не точно, бо премії у міськраді отримують не всі.  Та й нараховують їх зазвичай у % від розміру окладу.

Як зазначає видання, щотижня «Л’Новини» у рубриці “Бюджетний барометр” інформують громаду міста про рух бюджетних коштів із сумами транзакцій, котрі перевищують 3 тис. грн (без відображення комунальних платежів, витрат державних субвенцій та виплат заробітної плати).

Журналісти проєкту роблять це, щоб показати ефективність роботи місцевих чиновників. Адже, з огляду на те, що на сайті Ладижинської міської ради взагалі відсутні сторінки, де можна переглянути міський бюджет та рух коштів за напрямками, можна дійти до висновку, що це не дуже комфортна опція для влади міста. Водночас інформація про рух бюджетних коштів дуже зручна та потрібна для жителів громади, бо так з’являється більше можливостей перевірити витрачання коштів, або навіть повідомити про корупцію.

У Вінниці ялинку засвітять 19 грудня: програма святкувань

Previous article

Серед вінницьких лікарів і фармацевтів визначать кавалера Ордена Святого Пантелеймона

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *