Новини

У містечку на Вінниччині люди не отримали квитанцій за газ, бо не встановили адресні таблички

Останнім часом до міської ради Гнівані надійшло чимало звернень від мешканців населеного пункту. Люди розпитують працівників тутешнього муніципалітету, чому перестали отримувати квитанції за спожитий газ. Як виявилося, причина досить банальна – адресні таблички. У багатьох випадках, їх просто немає на тому, чи іншому будинку. Раніше рахунки розносили листоноші, які добре знали де знаходяться помешкання. А нині представники місцевих газових служб.

«Оскільки безліч дворів не мають адресних табличок, вони просто не можуть ідентифікувати у якому саме будинку проживає той чи інший абонент. Тому, для уникнення подібних конфліктів, варто встановити адресні таблички біля своїх будинків», – зауважили у Гніванській міській раді.

Тому, хто бажає вчасно розрахуватися за спожитий газ, треба скоріше ідентифікувати своє помешкання.

У Вінниці на дорогах встановлять камери, які фіксуватимуть порушення ПДР

Через високу ціну на газ Вінницька Обласна рада звинувачує уряд в бездіяльності