ВІнничинаНовини

У Хмільнику знайшли мертвим чоловіка, якого шукала мати

На Вінниччині у місті Хмільник мертвим знайшли чоловіка. Його мати напередодні зверталась до поліції із заявою про зникнення сина. 7 грудня він пішов на роботу у «Професійний ліцей сфери послуг міста Хмільник», де працював майстром. На роботі не з’явився та додому не повернувся.

Олександра Паламарчука знайшли мертвим наступного дня, 8 грудня, у річці Південний Буг.

«Вчора о 21.00 годині до поліції із заявою про зникнення сина звернулась мешканка села Малий Митник. Жінка повідомила, що її син, який живе у Хмільнику, о 07.30 годині ранку вийшов з дому на роботу і зник. Правоохоронці розпочали розшук. «Прочісували» посадки, узбережжя річок. Виявили його мертвим в річці Південний Буг між Хмільником і селом Голодьки. Тіло було без ознак насильницької смерті, направили на судово-медичну експертизу», – повідомив працівник відділу комунікації поліції Вінницької області Вадим Кобзар.

Обставини і причини смерті з’ясовуватимуть правоохоронці.

ЯК РФ ЗА СПРИЯННЯ ВІННИЧАН ПРОДОВЖУЄ ІНФОРМАЦІЙНУ ВІЙНУ ПРОТИ УКРАЇНИ

У Вінниці через ожеледицю травмувалися пішоходи