Новини

Безалкогольні ночі та тверезі сни: вінничанин звернувся до міської ради з проханням заборони продажу алкоголю вночі

Вінничанин Владислав Заскін звернувся до міської ради з проханням заборони продажу алкогольних напоїв у нічний час на території вінницької громади.

Пропозицію опублікував на сайті Єдиної системи місцевих петицій.

Зважаючи на те, що опалювальний сезон в Україні під загрозою, актуальність такої петиції є досить сумнівною.

Хоча сам пан Владислав так не вважає. У петиції він стверджує наступне:

“Пияцтво це – гостра соціально проблема. За непідтвердженими даними, щороку в Україні ставлять на облік 100 000 алкозалежних осіб. Надмірне вживання алкоголю призводить до десятків тисяч смертельних наслідків. Проїхавшись містом в нічний час біля так званих “наливайок”, які працюють цілодобово, збираються особи для придбання алкоголю. Значна частина з них в стані алкогольного сп’яніння починає шукати пригоди на вулицях міста, або дома. Це сприяє погіршенню безпеки не лише у місті, але й на сімейно – побутовому рівні.
Згідно з даними МВС соціально – побутові конфлікти є одними з найпоширеніших видів. Не в останню чергу через пияцтво. Європейське місто не має сприяти такій проблемі! Тим більше, що практика заборони продажу алкоголю в нічний час успішно діє в багатьох містах України”

Владислав пропонує заборону реалізації алкогольних напоїв з 23:00 до 7:00.
Петиція буде розглянута міською радою, якщо вона набере 350 підписів.

Через високу ціну на газ Вінницька Обласна рада звинувачує уряд в бездіяльності

Окрилений бацикль: на Вінниччині встановили функціональний пам’ятник велосипеду