Вандалізм чи негода: у Вінниці з’ясовують, що сталося на кладовищі

Вранці 18 серпня у мікрорайоні Сабарів Вінниці, працівники тамтешнього кладовища виявили розтрощені могили. Повідомлення про це правоохоронці отримали від керівника комунального підприємства. Серед версій, чому були зруйновані надгробки – наслідки буревію. Нагадаємо, напередодні ввечері, містом та областю пройшовся сильний вітер. Стихія бушувала буквально з 5 хвилин, але за цей час встигла наробити чимало лиха.

Про це повідомляє відділ комунікації поліції Вінницької області.

«Під час з’ясування обставин події працівники поліції встановили свідків, які напередодніприйшли провідати могили рідних та стали очевидцями негоди. Вони вказують, що причиною пошкодження пам’ятників може бути буревій, який їм вдалось зняти на відео. Цей відеозапис вони надали поліцейським», – йдеться у повідомлені.

Також працівники поліції опитали працівників кладовища та охоронників, які цілодобово перебувають на території кладовища.

Преревірка триває.

День Незалежності Вінниця зустріне на Європейській площі

У Вінниці буде перекрито рух на двох вулицях