КультураНовини

Вінничанка Перемогла В Конкурсі «Міс Україна 2021»

21 жовтня у Києві відбувся фінал конкурсу «Міс Україна 2021». Перемогу здобула 22-річна Олександра Яремчук з Вінницької області.

Дівчина отримала ексклюзивну корону вартістю три мільйони доларів, пише видання Сегодня. За перемогу змагалося 25 учасниць.

Олександра здобула вищу освіту за спеціальністю «Менеджмент бізнес організації» у Київському економічному університеті і проживає у Києві.

Вінничанка представить нашу країну на міжнародному конкурсі краси Miss World в Пуерто-Ріко. Конкурс пройде в грудні.

Цього року організатори влаштували масштабне шоу — крім учасниць конкурсу, на сцену вийшли знамениті українські артисти, серед яких Тіна Кароль, MONATIK, DOROFEEVA, GO_A, THE HARDKISS, Артем Пивоваров, WELLBOY, KADNAY, TVORCHI.

Дівчина з Вінниці знялася у новому кліпі Wellboy «Вишні, ви дивовижні»

З 24 жовтня на Вінниччині розпочнуть роботу традиційні осінні ярмарки