Головні новини

В боях за Україну загинули двоє військових з Вінниччини – Володимир Дазіда та Валерій Мерва

Під час виконання бойового завдання в районі Авдіївки загинув уродженець села Вільшанка – Володимир Дазіда. Також під час танкового обстрілу на Миколаївщині, старший солдат Валерій Мерва з Крижополя отримав поранення, несумісні з життям.

Про це повідомили на фейсбук-сторінці Тульчинської районної державної адміністрації.

Так, боронячи Україну від російських окупантів, 21 травня, під час виконання бойового завдання в районі Авдіївки загинув уродженець села Вільшанка Городківської громади – Володимир Дазіда. Солдат був гранатометником механізованого відділення механізованого взводу механізованої роти механізованого батальйону.

Також, 26 травня, під час танкового обстрілу в районі населеного пункту Оленівка Миколаївської області загинув уродженець Крижополя Валерій Мерва. Старший солдат отримав поранення, несумісні з життям.

У Ладижині поховали 24-річного Олександра Мосендза через два місяці після загибелі

Експорт зерна: чого чекати вінницьким аграріям?