В «найбезпечнішому» районі Вінниці відкрито поліцейський офіс

На Вінницьких Хуторах відкрили поліцейську станцію офіцерів громади. Це перший подібний офіс поліцейських у Вінницькій міській територіальній громаді.

Офіс обслуговуватиме три села — Вінницькі Хутори, Писарівку та Щітки. Він розташований на Немирівському Шосе, 94-Е працюватимуть в ньому двоє офіцерів.

Поліцейські займатимуться тільки питаннями місцевого населення, не відволікатимуться на інші проблеми. Вони зобов’язані реагувати на всі заяви, скарги та рекомендації  жителів громади.

«Проект «Поліцейський офіцер громади» — це ще один крок в глобальному реформуванні Національної поліції. Він спрямований на те, щоб кожен громадянин відчував себе в безпеці і знав поліцейського в обличчя. Наступний планують відкрити у Стадниці.

Школярі та вчителі мають пройти медогляд до 1-го вересня

На Вінниччині виявили штамм «Дельта» завезений з країни агрессора