Головні новини

В одному із ТРЦ Вінниці облаштовують протирадіаційне укриття

Стало відомо про те, що у ТРЦ S)mall проводять заходи для перетворення сховища у підвальних приміщеннях на протирадіаційне укриття. Ці заходи спрямовані на забезпечення додаткового захисту для мешканців району Вишенька.

Доволі тривалий час це приміщення було занедбане, в межах реконструкції було ухвалене рішення про приведення приміщення до до належного стану та використовувати у разі загрози радіаційної та іншої небезпеки, для укриття населення. Воно буде розраховане на захист близько сотні людей.

Загалом тут виконуються наступні роботи:

• відновлюють основні комунікаційні системи;
  • забезпечують приміщення ліжками та сидячими місцями;
  • облаштовують окрім основної кімнати також санітарні вузли, вентиляційну, кімнату для зберігання забруднення верхнього одягу;
  • встановляють сучасний електричний генератор та освітлення, забезпечують засобами для пожежогасіння, запасами питної води та ємкості для неї та інше.

На Вінниччині спростували інформацію про масове оформлення закордонних паспортів

На Вінниччині стартував проєкт підтримки громад у сфері цифрової трансформації «Digital Vinnytsia region»