НовиниУКРАЇНА

В Угорщині несподівано змінили позицію щодо транзиту зброї в Україну

Марш защитников по случаю 29-й годовщины независимости Украины в Киеве, 24 августа 2020 г. Фото Палинчак Михаил / POOL / УНИАН

Преставник угорського уряду Левенте Мадяр запевнив, що треті країни можуть користуватися територією Угорщини для постачання зброї в Україну.

Заступник Міністра зовнішньої економіки та закордонних справ Угорщини Левенте Мадяр заявив, що угорці готові пропускати через свою територію усю допомогу, яку надають інші країни Україні, у тому числі і військову.

Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

“Ми вражені подіями, які тут відбуваються, ми дійсно співчуваємо вам. За останні 200 років ми з Росією воювали тричі. Ці війни були не на життя, а на смерть. На відміну від багатьох західних партнерів, ми на собі відчули, що це таке протистояння цій величезній східній державі. При цьому, сама Угорщина не постачатиме своєї зброї – це наша стратегічна позиція. Однак треті країни можуть користуватися нашою територією”, – заявив він.

ЗСУ розгромили окупантів в районах трьох населених пунктів на Донбасі: ворог безладно відступив

ЄС підписав меморандум про транш для України на 1 мільярд євро