ВІнничинаГоловні новини

Газовики Вінниччини виїхали до Київської області з метою відновлення газопроводів та обладнання інфраструктури

10 бригад АТ «Вінницягаз» виїхали на Київщину. Компанія надає допомогу АТ «Київоблгаз» у відновленні газопроводів, пошкоджених обстрілами та бомбардуваннями.

Роботи дуже багато – потрощені газопроводи, обладнання, сотні тисяч людей чекають повернення до нормального життя. Газовики працюють щоденно, щоб в оселі людей разом з газом якнайшвидше знову повернулися тепло і затишок.

Вінницькі газовики взяли з собою й гуманітарну допомогу для жителів Київщини – крупи, м’ясні, рибні та овочеві консерви, інші продукти харчування.

У найближчих планах – допомога у відновленні мереж Чернігівської області.

Бажаємо нашим хлопцям сили духу, наснаги та удачі!

Разом до перемоги! Разом відбудуємо нашу славну країну!

У Вінниці відбудеться щорічний захід «Місто професій»

На Вінниччині поліцейські підрозділи посилили фільтраційні перевірки іноземних громадян