ВІнничинаЗдоров'я

Допрацював зміну та пішов добровольцем: медик “швидкої” з Вінниці рятує поранених бійців

33-річний Сергій Побережний працював на “швидкій”. У день повномасштабного вторгнення медик після відпрацьованої зміни пішов добровольцем у територіальну оборону Вінниччини.

Про це повідомляють у 120 бригаді Тероборони.

“Я відчував, що війна буде. Свій тривожний рюкзак та аптечку зібрав ще за місяць до початку бойових дій. Коли цей день настав, не вагався ні хвилини, адже знав, що моя допомога знадобиться”, – розповідає Сергій.

Військовослужбовець з позивним “Бонус” тричі їздив у зону АТО. В 2019 році нагороджений медаллю “За врятоване життя” та “За сприяння Збройним Силам України.” Сьогодні продовжує допомагати побратимам. Ділиться з військовослужбовцями практичними навичками та власним досвідом.

“Коли біля тебе поранена у бою людина, ти не думаєш про небезпеку, біль, співчуття. Просто виконуєш свою місію – робиш усе заради порятунку життя”.

Нагадаємо, у Вінницькій Тероборони служить дівчина з позивним “Стіна”. До війська пішла після загибелі брата-військового.

Допрацював зміну та пішов добровольцем: медик

На Вінниччині затримали молодика за спробу підкупу прикордонника

У Вінницькій області пітбуль пошматував двох дітей