ДТП на Вінниччині: загинуло два пішохода, три людини в лікарні

12 липня в Тульчинському районі поблизу села Ганнопіль сталось смертельне ДТП. Зіштовхнулись дві автівки, внаслідок чого загинуло дві жінки-пішохода. За кермом одної з автівок була вагітна жінка.

За попередньою інформацією слідства, сталось зіткнення двох автомобілей «ВАЗ» та BMW, в результаті чого іномарку викинуло на узбіччя дороги, де стояли три місцеві мешканки.

В результаті наїзду дві жінки, віком 54 та 64 років, загинули на місці пригоди. Ще одну 69-річну вінничанку госпіталізували.

За кермом за попередньою інформацією, перебувала 26-річна вагітна жінка. Її та 38-річного водія «ВАЗу» госпіталізавали до тульчинської лікарні.

Поліція відкрила кримінальне провадження за ч. 3 ст.286 КК України (порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами, що спричинило загибель кількох осіб). Воно передбачає до 10 років тюрми.

«Поліщук, досить нас дурити!» Соцмережі вибухнули гнівними постами!

Інсайд: Хто замовив «Центурію» проти Поліщука?