ВІЙНАВІнничина

Завербованого агента ДНР затримали на Вінниччині

У Могилів-Подільскому районі затримали посібника ворога. 34-річного чоловіка завербували ще кілька років тому представники ДНР. Він здавав розміщення українських військових за винагороду.

Про це повідомляють у поліції Вінниччини.

У Вінницькій області викрили чоловіка, який працював на спецслужби так званої ДНР та РФ. При перевірці оперативної інформації поліцейські встановили, що 34-річний громадянин уродженець Донеччини підписаний на телеграм-канали, які підтримують збройну агресію РФ щодо України. Під час огляду його ноутбука виявлено інформацію, що свідчить про можливу причетність до підривної діяльності та співпраці зі спеціальними службами ДНР та Росії.

«При спілкуванні чоловік повідомив, що у 2017 році його завербував співробітник МГБ так званої ДНР. Саме від нього фігурант отримував завдання щодо збору інформації про військовослужбовців ЗСУ, місця їх дислокації та озброєння, яку надалі передавав через мережу інтернет за винагороду у сумі 1000 доларів США», – повідомив начальник поліції Вінниччини Іван Іщенко.

Чоловіка передали співробітникам СБУ у Вінницькій області для встановлення всіх обставин і фактів співпраці з ворогом.

Вінницькі копи зупинили двох водіїв з “липовими” документaми нa aвто

Овочів для приготування борщу не забракне, але ціни «кусатимуться»