НовиниПолітика

Нардепка з Вінниччини увійде до міжфракційного об’єднання Разумкова

Екс-спікер Парламенту Дмитро Разумков повідомив про створення міжфракційного депутатського об’єднання «Розумна політика» та опублікував список нардепів, які увійдуть до його складу. Серед 25 нардепів Аліна Загоруйко, родом з Немирова.

«Звернення про створення міжфракційного об’єднання «Розумна політика» вже знаходиться на розгляді керівництва Парламенту. Наступного пленарного тижня головуючий на засіданні має офіційно оголосити про його створення», – написав Разумков.

Біографія. Аліна Загоруйко народилася 11 квітня 1984 року в Немирові Вінницької області. Здобула кваліфікацію юриста в Академії муніципального управління. Працювала помічником члена ЦВК та головним консультантом управління забезпечення діяльності членів комісії в ЦВК. Була помічником-консультантом народного депутата України. До Верховної Ради пройшла по списку «Слуги Народу». Є заступником голови Комітету ВРУ з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування.

Як відомо, Аліна Загоруйко була куратором у Вінницькій області на місцевих виборах в 2020 році.

Силовики відбивали «захоплення» будівлі Вінницької обласної ради

У Вінниці викрили міжнародну фіктивну схему сурогатного материнства