ВІнничина

На Вінниччині вже є 47 мільйонерів. Рейтинг, хто на чому більше заробив

На сьогодні, на Вінниччині офіційно підтверджених 47 мільйонерів. Ці дані вдалося дізнатися протягом трьох місяців деклараційного процесу 2022 року.

«Торішні доходи, що перевищили 1 млн грн, задекларували 47 мешканців Вінниччини. Загальна сума, задекларованого ними доходу, перевищила 267,2 млн грн», – про це повідомила в.о. начальника Головного управління ДПС у Вінницькій області Оксана Домерат.

Наразі за поданими деклараціями сума утриманого податковими агентами ПДФО перевищила 3,3 млн грн.

«Паралельно вони ж і утримали з декларантів 724,6 тис. грн військового збору. Після проведеного перерахунку вінницькі мільйонери мають доплатити у бюджет ще більш ніж 13,9 млн грн податку на доходи фізичних осіб та 1,5 млн грн військового збору.

За словами посадовиці, серед мільйонерів найбільше тих, хто того року отримував доходи:

• від продажу рухомого і нерухомого майна – 7 осіб;
  • за кордоном – 5 осіб;
  • від заняття незалежною професійною діяльністю – 5 осіб;
  • інвестиційний прибуток – 3 особи.

«Тож дякую усім вінничанам-мільйонерам за активну громадянську позицію під час виконання свого конституційного обов’язку – декларування доходів, особливо у складний для нашої країни час, коли кожна гривня є вкрай важливою для місцевих бюджетів», – підсумувала Оксана Домерат.

У Гайсинській громаді створили п’ять добровольчих формувань

У дитячому садку в Калинівці печуть патріотичні великодні солодощі для військових