ВІнничина

На Вінниччині до війни здали понад 61 тисячу квадратних метрів житла

У січні-березні 2022 року У Вінницькій області прийнято в експлуатацію 61,6 тисячі квадратних метрів загальної площі житлових будівель, що у порівнянні з січнем-березнем минулого року менше на 36,5%.

Про це повідомили у Головному управлінні статистики у Вінницькій області.

Частка Вінницької області у загальнодержавному прийнятті житла становить 4,8%. У міській місцевості прийнято в експлуатацію 51,2 тис. «квадратів» житла (83,1% загального обсягу), у сільській – 10,4 тис. квадратних метрів (16,9%).

Обсяги прийнятого в експлуатацію житла у міській місцевості у порівнянні з січнем-березнем 2021 року зменшились на 28,9%, у сільській – зменшились на 58,4%.

У січні-березні 2022 року прийнято в експлуатацію 445 квартир, з них у міських поселеннях – 345 квартир (77,5%), у сільській місцевості – 100 квартир (22,5%).

У січні-березні забудовниками Вінниці прийнято в експлуатацію 42,5 тис. квадратних метрів загальної площі житлових будівель. Це 69 % від усієї площі житла від загальнообласного обсягу.

«Тут усі відкрили своє серце українцям» – вінничани в Польщі допомагають переселенцям з України

ПЕРШУ В УКРАЇНІ СУЧАСНУ ЛАПАРОСКОПІЧНУ ОПЕРАЦІЮ В ОДНОМУ З ПРИФРОНТОВИХ МІСТ ПРОВІВ ВІННИЦЬКИЙ ЛІКАР