Головні новиниНовини

На Вінниччині затримали злочинне угрупування з іншої області

На Вінниччині поліції вдалося затримати злочинну групу гастролерів з Дніпропетровської області. За плечима зловмисників чимало крадіжок з будинків вінничан і не тільки.

20 жовтня після здійснення чергової крадіжки їх затримали неподалік міста Немирів. Як виявилося група зловмисників пересувалася на авто, в якому і перевозили викрадені гроші та золоті вироби. Члени угрупування – раніше судимі вихідці Дніпропетровщини.

Учасники групи успішно скоїли чимало злочинів, адже працювали за заздалегідь відпрацьованою  схемою. Об’єктами їх злочинів були приватні домоволодіння по селах області. Якщо у будинках були власники, тоді вони представлялися представниками газової служби чи військомату. Один зловмисник відволікав власників, інший шукав цінні речі та гроші.

Зловмисники поміщені в ізолятор тимчасового тримання. За даними фактами відкриті кримінальні провадження за ч.3 ст.185 ККУ (крадіжка). Санкція статті передбачає до 6 років ув’язнення.

На Вінниччині у 14 працівників дитячих їдалень виявили стафілокок

Російські журналісти не витримують антиукраїнської пропаганди!