Новини

На Вінниччині за тиждень мобільні групи здійснили 7700 перевірок дотримання карантинних норм

Щодня у Вінницькій області працюють 67 рейдових груп, які слідкують за дотриманням карантинних норм. Протягом останнього тижня такі спеціалісти виявили майже пів тисячі порушень протиепідемічних вимог у регіоні. Йдеться у повідомленні відділу комунікації поліції Вінниччини.

Протягом тижня фахівці мобільних груп здійснили 7700 перевірок та виявили 453 порушення карантинних вимог. Правопорушникам виписали 68 адмінпротоколів.

Зокрема, адміністративні протоколи склали 17-ом закладам громадського харчування, трьом продовольчим ринкам, чотирьом перевізникам та іншим суб’єктам господарювання. Крім того, громадянам винесено 385 постанов за недотримання маскового режиму в громадських місцях.

Також поліцейські провели 677 перевірок на залізничному та автотранспорті. На п’ятьох пасажирів, які не надали документи про вакцинацію, склали адміністративні протоколи.

У Вінниці через ожеледицю травмувалися пішоходи

На Вінниччині затримали «телефонних» шахраїв з Одеси, які видурювали гроші по всій країні