ВІнничина

На Вінниччині поліція затримала киянина за замах на вбивство

27 квітня протягом кількох годин після вчинення особливо тяжкого злочину поліцейські затримали зловмисника, який завдав численних ударів молотком по голові жительці Бершадської територіальної громади.

До поліції з повідомленням про злочин звернулась 67–річна жінка. Потерпіла розповіла, що вранці в господарському приміщенні, яке знаходиться на території її домогосподарства, на неї напав малознайомий чоловік. Зловмисник наніс їх близько десяти ударів молотком по голові та втік.

На місце злочину відразу прибула слідчо–оперативна група поліції.

Як розповів керівник Відділу поліції № 1 Гайсинського районного управління поліції Вадим Революк, потерпіла надала поліцейським опис свого нападника та вказала, що він побіг в напрямку лісу.

Протягом кількох годин поліцейські розшукали зловмисника. Ним виявився 61–річний киянин.

З’ясувалось, що підозрюваний кілька останніх тижнів мешкав у будинку потерпілої. Він приїхав зі столиці разом з її донькою.

Коли дівчина вирішила повернутися до Києва, потерпіла попросила чоловіка залишити будинок.

Підозрюваний зібрав речі та поїхав, але вночі повернувся та заховався в господарському приміщенні.

120 тисяч євро на ремонт приміщення для внутрішніх переселенців у Вінниці надасть німецьке товариство GIZ

Чоловік сп’яну злив через Viber розташування озброєння та боєприпасів у Вінниці