ВІнничинаНовини

На Вінниччині сільський дитсадок переобладнали у сучасну гімназію

У селі Поташня Бершадської громади місцевий дитсадок переобладнали у сучасну гімназію з дошкільним підрозділом. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на Головне управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області.

Понад рік приміщення не відповідало усім необхідним вимогам. Однак після ремонту в закладі з’явилися сучасні меблі, ігровий простір, санітарні кімнати, роздаткова, медичний кабінет та ізолятор. Нині працівники харчоблоку опановують нове меню.

Раніше у приміщенні була школа, однак через малу кількість дітей її  переобладнали у дитсадок. Втім, дошкільний навчальний заклад потребував ремонту. Згодом будівлю привели до ладу і з двох навчальних закладів створили один – Поташнянську гімназію з дошкільним підрозділом.

Нагадаємо, у Вінниці дитсадок став схожим на старовинний замок. Дошкільний навчальний заклад “Оленка” – один з найстаріших у місті.

Побили охоронця та винесли гроші: на Вінниччині двоє чоловіків пограбували магазин

На Вінниччині поблизу річки незаконно будували житловий будинок