На Вінниччині через незаконний видобуток піску зсунулися стіни кар’єру

Держекоінспекція у Вінницькій області зафіксувала зсув стіни кар’єру у місті Могилів-Подільський. Причиною цього став несанкціонований видобуток піску.

Порушення було виявлено під час рейдової перевірки інспекторами Держекоінспекції.

«При обстеженні кар’єру встановлено, що внаслідок несанкціонованого видобутку стався зсув стіни кар’єру разом із зеленими насадженнями, що могло створити небезпеку життю, здоров’ю людей та довкіллю», – повідомляється на сайті Держекоінспекції у Вінницькій області.

Відомо, що на момент перевірки техніка та особи, які здійснювали видобуток, були відсутні. Встановлено, що спеціальний дозвіл на користування надрами на даному родовищі не видавався. За ознаками кримінального правопорушення за ч.1 ст.240 ККУ, інспектори викликали на місце слідчо-оперативну групу місцевого відділу поліції.

Антивакцинатори вийшли на акцію протесту в Києві з QR-кодами “Єдиної Росії”

У Вінниці затримали “закладчика”: чоловік мав при собі згортки з наркотиками