На Вінниччині чоловік зарізав дівчину і наклав на себе руки

У Вінниці в середу, 25 серпня, в одній із квартир знайшли вбитою 20-річну мешканку Тульчинського району, яка знімала кімнату. На тілі дівчини було більше 30 ножових поранень. Підозрюваного у вбивстві виявили повішеним. Про це повідомляє ГУ Нацполіції у Вінницькій області.

Відзначається, що тіло дівчини виявила господиня квартири. Правоохоронці знайшли свідка, який бачив чоловіка, який того дня стукав у двері житла.

Поліцейські змогли встановити особу підозрюваного. Ним виявився 32-річний житель Жмеринського району. Коли правоохоронці приїхали до підозрюваного додому, то дізналися, що він повісився.

За фактом умисного вбивства (ст. 115 Кримінального кодексу) відкрито провадження.

У Вінниці та інших українських містах опалення й гаряча вода з жовтня можуть подорожчати на 30-40%

Вінниця отримає нову партію швейцарських трамваїв