Здоров'яНовини

На Вінниччині ще три лікарні прийматимуть пацієнтів, хворих на COVID-19

Кількість хворих на COVID-19 зростає.  За минулу добу у Вінницькій області  +1252 нових випадків захворювання на COVID-19. Померло 13 пацієнтів, одужали – 331. Найбільше хворих виявили у Вінниці – 369. Найменше в Іллінцях – 6.

«Відсьогодні ми розгорнули ще додатково 150 ліжок у Іллінцях, Літині та Крижополі. Ця хвиля відрізняється від попередньої – хвороба швидко поширюється. Однак, менше пацієнтів потребують кисневої підтримки. Єдиний захист – вакцинація», – зазначила директорка департаменту охорони здоров’я та реабілітації Вінницької ОДА Ольга Задорожна.

Наразі у 24 опорних лікарнях області, які займаються лікуванням хворих на COVID-19, перебуває 1459 пацієнтів. За даними медиків, 95% з них не вакциновані.

У Вінниці терміново шукають донорів крові

У Вінниці автомобіль в’їхав у стовп. Від удару опора впала на дах будинку