ВІнничинаГоловні новини

На Вінниччині 47-річний чоловік пропонував у військкоматі $2000 за ухилення від мобілізації.

30 березня на Вінниччині Бійці КОРДу затримали 47-річного мешканця Жмеринського району. Одразу після передачі 2000 тисяч доларів США неправомірної винагороди посадовцю військкомату за ухилення від мобілізації під час воєнного стану.

Про це повідомляє відділ комунікацій поліції у Вінницькій області.

«Оперативні заходи по документуванні злочинних дій затриманого проводили слідчі Слідчого управління спільно зі співробітниками СБУ за процесуального керівництва Вінницької спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Центрального регіону», – йдеться у повідомленні.

Поліцією розслідується провадження розпочате за ч. 3 ст. 369 Кримінального кодексу України (пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі). Такий злочин карається позбавленням волі правопорушення зловмисникам загрожує до восьми років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Згодом правопорушнику буде оголошено про підозру та обрано запобіжний захід.
Зловмисник затриманий, він перебуває в ізоляторі тимчасового тримання.

Times Росія не змогла перемогти Повітряні сили України – New York Times

Вінниччина: антиукраїнських агітаторів, російські підприємства і ботоферми викрила СБУ