ВІнничинаНовини

Образив дружину – на громадські роботи: на Вінниччині домашній тиран ріже дрова для сільської школи

У Корделівці Калинівської громади, що на Вінниччині, дрова для місцевої школи заготовляє чоловік, якого притягнули до громадських робіт. Селянин скоював домашнє насильство. Ображав свою дружину та погрожував фізичною розправою.

Про це повідомляє Калинівська міська рада.

Дрова ріже згідно з графіком, а слідкують за виконанням місцеві чиновники.

«Відбуваючи покарання у громаді, порушник має можливість переосмислити недоліки власної поведінки, а найголовніше, він не змінює звичне для себе середовище, а отже позбавлений можливості перейняти негативний вплив «кримінальної культури», – зазначає начальник Хмільницького районного відділу №1 філії Державної установи «Центр пробації» у Вінницькій області Сергій Химера.

Громадські роботи полягають у виконанні засудженим у вільний від основної роботи чи навчання час безоплатних суспільно корисних робіт, вид яких визначають органи місцевого самоврядування.

Реконструкція вулиці Батозької: наразі виконують земляні роботи під влаштування колій та монтують LED-освітлення

У торговому центрі Вінниці проводять планові навчання спецслужб