КультураНовини

Окрилений бацикль: на Вінниччині встановили функціональний пам’ятник велосипеду

На день села 12 вересня у Великій Кісниціурочисто відкрили пам’ятник Велосипеду. Хоча ця мрія в громаді плекалася ще з 2000 року.

Ініціатор створення пам’ятника Андрій Федик розповів представникам ЗМІ, що спочатку ідея була зовсім іншою. Проте, з часом до проєкту внесли багато креативних коректив:

«У процесі підготовки та його побудови, пам’ятник пройшов великі трансформації. Справжня еволюція. Спершу планувалося зробити статичний пам’ятник з металу. І все. Але «апетит приходить під час їжі…» Вирішили додати нашому велосипеду крила – як символ вільного польоту, нестримності. Ну а якщо є крила – то вони мають рухатися. Та наш інженер знайшов технічні рішення.І крила почали рухатись! Далі додали підсвітку – гарно ж так увечері. А тоді подумали – а нехай пам’ятник ще й крутиться, ми ж йдемо «в ногу з технологічним процесом», наразі, в моді робити селфі. Тож обираймо фон для душі»

Тепер мешканці громади мають власну туристичну родзику, якою можна хизуватися перед гостями!

Безалкогольні ночі та тверезі сни: вінничанин звернувся до міської ради з проханням заборони продажу алкоголю вночі

Поліція «накрила» в центрі міста торгівця наркотиками