КультураНовини

Померла відома акторка Вінницького обласного музично-драматичного театру імені Садовського

Не стало однієї із акторок Вінницького обласного музично-драматичного театру імені Садовського, яка віддала сцені 60 років свого життя.

Сумну звістку повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на ФБ-сторінку театру.

Валентина Хрещенюк виступала у трупі Вінницького театру з 1962 року, за цей час вона зіграла чимало видатних ролей. Вона відповідально ставилася до кожної  із них, навіть епізодичної. Причину смерті акторки поки що не повідомляють.

«Невимовно боляче й сумно… Зупинилося серце дивовижно сонячної Людини, вродливої жінки, ніжної матусеньки-бабусеньки, талановитої акторки нашого театру, заслуженої артистки України Валентини Василівни Хрещенюк», – йдеться у скорботному повідомленні.

Вінницька міска рада на вакцинована 99%

На Вінниччині викрили інтернет-шахраїв