Головні новиниУКРАЇНА

Понад 2 млрд грн: на Вінниччині заарештували активи компанії російського олігарха

Кінцевим власником фірми є російський олігарх та член партії «Единая Россия»

11 липня СБУ повідомила про арешт 2 млрд грн. активів компанії на Вінниччині, яка виробляла продукцію для російського олігарха.

Інформацію оприлюднено на офіційній сторінці Facebook служби.

Слідчі СБУ з’ясували, що компанія, яка в Україні займалась виробництвом побутової хімії, насправді належить громадянину рф. При чому це був не пересічний громадянин, а член партії “Єдина росія” та власник крупної косметичної компанії.

Протягом 4 місяців війни компанія продовжувало працювати на користь росіянина. В певний момент часу управлінці вирішили приховати свою діяльність та врятувати власність рф. Для цього вони навантажили продукцію та сировину у машини з надписом “Гуманітарний вантаж” для Червоного Хреста та намагались налагодити доставку на Одещину.

Цех на заводі
мішки з продукцією
Виробничий цех
гуманітарний вантаж

СБУ припинили діяльність компанії та наклали арешт на активи загальною вартістю 2 млрд грн:

• 1,5 млрд грн – статутний капітал;
  • 500 млн грн – продукція та сировина.

Під час проведення обшуку вилучили офісну техніку, опломбували устаткування (70 одиниць), склади, сировину (100 000 тон).

Триває розслідування щодо 3-ьох статей Кримінального кодексу:

• зловживання повноваження юридичної особи (частина 1 статті 364-1);
  • незаконні дії стосовно арештованого майна (частина 1 статті 388);
  • незаконне використання символіки Червоного Хреста (частина 1 статті 445).

У Вінниці проводиться додатковий набір на безкоштовні курси розмовної української мови

НА ВІННИЧЧИНІ ПОРУШИЛИ 52 КРИМІНАЛЬНІ ПРОВАДЖЕННЯ ЩОДО КОЛАБОРАНТІВ