Пішов з життя відомий вінницький бізнесмен Юрій Коробкін

На зорі української незалежності Коробкін став у Вінниці “першопрохідцем” у готельно-ресторанному та торговельному бізнесі

Джерело https://vn.depo.ua/

Учора,24 серпня, помер відомий вінницький бізнесмерн Юрій Коробкін

Першим повіомив про смерть Коробкіна його друг Петро Вдовкін.

Скорботне повідомлення розмістив на своїй ФБ-сторінці і міський голова Сергій Моргунов.

“Це справжній шок і бракує слів. На превеликий жаль, сьогодні передчасно пішов з життя Юрій Миколайович Коробкін. Він був моїм радником з питань розвитку економіки громади і, зокрема, підприємництва. Адже Юрій ще на зорі української незалежності став у Вінниці “першопрохідцем” в готельно-ресторанному та торговельному бізнесі. Завжди був активною, небайдужою і щирою людиною. Пам’ятаю це з часів 4 скликання Вінницької міської ради, коли ми були обрані депутатами. А ще вінничани знають Юрія Коробкіна як великого шанувальника баскетболу. Він був засновником баскетбольного клубу “Баско” і робив багато для розвитку цього виду спорту у нашому місті. Нещодавно був обраний головою міської федерації баскетболу. Був… Не можу в це повірити, але його більше немає з нами”, – йдеться у повідомленні.

У Вінниці вшанували пам’ять «душителя» Західноукраїнської Народної Республіки

У Вінниці Джазовий Фестиваль Влаштують На Території Аеропорту