ВІнничинаНовини

Ракетний обстріл Вінниці: в місті та області 15 липня оголосили Днем жалоби

росіяни обстріляли ракетами Вінницю, загинула щонайменше 21 людина. 15 липня у місті, що постраждало від моторошного удару, оголосили Днем жалоби.
Також День жалоби – на всій території Вінницької області. Таке рішення оприлюднили у міській раді.

Станом на 17:00 14 липня є інформація про 22 жертву моторошного ракетного обстрілу, серед загиблих – троє дітей. За медичною допомогою звернулись понад 90 постраждалих.

До лікарень довелось доправити одразу 54 пацієнти, серед них четверо неповнолітніх. На жаль, кількість потерпілих та жертв постійно зростає, адже пошуково-рятувальна операція триває.

З близько 40 вінничанами немає зв’язку

Одразу після страшних вибухів Нацполіція повідомила, що збирає інформацію про зниклих безвісти. Станом на 14:00 було 15 повідомлень від громадян, які не могли сконтактуватись з рідними та близькими. Всі вони перебували в районі потрапляння ракет.

Ракетний обстріл Вінниці: що відомо

• Вибухи у Вінниці почули під час масової повітряної тривоги між 10:00 та 11:00. “Прильоти” підтвердила і міська влада.
  • росіяни поцілили у будинок побуту “Ювілейний”, також вщент розтрощило діагностичну клініку та автостоянку.
  • Навколо не було жодного військового об’єкта.
  • Вінницю атакували ракетами “Калібр”, які запустили з підводного човна з Чорного моря.

Генштаб ЗСУ прокоментував удар по Вінниці

Укриття і бомбосховища — сфера відповідальності міської влади