“Сила Нескорених”: як у Вінниці вітали захисників вітчизни

13 жовтня, напередодні Дня українського козацтва і Покрови Пресвятої Богородиці, в Будинку офіцерів Збройних Сил України відбулися урочисті заходи до Дня захисників та захисниць України «Сила нескорених». Участь у святкуванні взяли голова обласної Ради Вячеслав Соколовий, заступники голови обласної Ради Ігор Івасюк та Анатолій Ткач, голова облдержадміністрації Сергій Борзов, секретар Вінницької міської ради Павло Яблонський.

На площі перед Будинком офіцерів пройшло дефіле духових оркестрів. Перед військовослужбовцями, жителями та гостями міста виступили оркестр військової частини 3008 Національної гвардії України під керівництвом В’ячеслава Павленка, народні аматорські духові оркестри комунальних закладів територіальних громад, оркестр військової частини 3028 Національної гвардії України (керівник Олександр Молошнюк) та Центру військово-музичного мистецтва Повітряних Сил Збройних Сил України під керівництвом підполковника Михайла Гриваса.

В концертній залі Будинку офіцерів відбулися урочистості. Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять про загиблих героїв – дочок та синів України.

– День захисників та захисниць України співпадає з давньою традицією вшанування українського козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці. Мабуть, цей зв’язок невипадковий і свідчить про велику мужність багатьох поколінь у боротьбі за незалежність і суверенність нашої країни. Щира шана і подяка нашим ветеранам, учасникам українського визвольного руху. Сьогодення вимагає нових героїчних вчинків наших воїнів. Оскільки на сході країни триває війна, зараз нашу державу боронять найкращі сини та доньки України. Активно участь в боротьбі беруть волонтери. Бажаю нашій країні незалежності та миру, а захисникам – опіки Матері Божої, здоров’я, мирного неба, щасливого, спокійного і довгого життя. Зі святом, – сказав, вітаючи військових, Вячеслав Соколовий.

З нагоди Дня захисників та захисниць України за особисту мужність і самовідданість, виявлені під час бойових дій, високий професіоналізм, активну громадську позицію кращих вінничан відзначили нагородами. Військовослужбовцям, учасникам бойових дій, волонтерам, благодійникам, представникам громадських організацій українського козацтва Вячеслав Соколовий, Сергій Борзов та Павло Яблонський вручили Почесні Грамоти обласної Ради та облдержадміністрації й Подяки Вінницької міської ради.

Урочиста частина завершилася святковим концертам майстрів мистецтв та творчих колективів Вінниччини «Сила нескорених». Перед учасниками виступили народні аматорські ансамблі танцю, народні аматорські духові оркестри, фольклорні гурти та солісти.

Джерело: https://vinrada.gov.ua/sila-neskorenih-u-vinnici-vidbulisya-urochisti-zahodi-do-dnya-zahisnikiv-ta-zahisnic-ukraini.htm

У Вінниці вшановували пам’ять загиблих героїв

У Вінниці пройде сертифікаційний іспит з польської мови