ВІнничина

Скликають першу сесію Вінницької облради у 2022 році. Розглянуть 10 питань

28 січня у Вінниці відбудеться перша сесія обласної ради у цьому році. На заході депутати розглянуть десять питань.

Про це повідомив голова Вінницької обласної державної адміністрації Вячеслав Соколовий.

Сесія розпочнеться о 10:00. Присутні розглянуть наступні питання:

1. Про внесення змін та доповнень до обласної програми “Підтримка та розвиток галузі охорони здоров’я Вінниччини” на 2021-2025 роки.
  2. Доповнення Комплексної регіональної програми пільгового довготермінового кредитування, які потребують поліпшення житлових умов у Вінницькій області на 2018-2022 роки.
  3. Нагородження почесною відзнакою «За заслуги перед Вінниччиною».
  4. Затвердження положення про порядок проведення конкурсу з визначення програм, розроблених інститутами громадянського суспільства, для реалізації яких надається фінансова підтримка.
  5. Про рішення обласної ради восьмого скликання та розпорядження голови обласної ради.
  6. Про передачу – приймання майна.
  7. Про передачу майна комунального некомерційного підприємства «Вінницький обласний клінічний високоспеціалізований ендокринологічний центр».
  8. Про надання згоди на проведення будівельних робіт та укладання договору про встановлення права користування земельними ділянками для забудови.
  9. Про надання дозволу комунальному некомерційному підприємству «Вінницький обласний спеціалізований клінічний диспансер радіаційного захисту населення» на списання майна.
  10. Про надання дозволу комунальному некомерційному підприємству «Територіальне медичне об’єднання «Вінницький обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» на списання майна.

Йти до школи чи не йти? Що робиться з навчанням у Вінниці?

На Вінниччині тіло немовляти тиждень лежить у хаті, бо батько відмовляється його поховати