ВІнничинаНовини

Старшому лейтенанту з Вінниччини присвоїли звання «Герой України»

2 травня президент Володимир Зеленський присвоїв звання Герой України з врученням ордена “Золота Зірка” Дмитру Руслановичу Тодорову. Хлопець родом з Тульчинського району.

Про це повідомляють у Тульчинській міській територіальній громаді, а також йдеться в окремому указі Глави держави.

“За особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, постановляю присвоїти звання Герой України з врученням ордена “Золота Зірка” Тодорову Дмитру Руслановичу – старшому лейтенанту”, – йдеться у документі.

Боєць родом з села Суворовське Тульчинського району. Зараз воює з окупантами на території Донецької області. Найвищу державну нагороду військовий отримав за особисту сміливість та надзвичайну ефективність в боях проти російських загарбників.

Нагадаємо, раніше звання Героя України присвоїли майору Євгену Шаматалюку з села Тарсівка Тульчинського району. Офіцер-десантник зумів організувати підлеглих для ефективного протистояння ворогу.

ВІННИЧАНИНУ ВИСУНУЛИ ПІДОЗРУ ПРО ПІДТРИМКУ «РУСЬКОГО МИРУ»

Демонтувати скульптури більшовиків на Меморіалі Слави: звернення до вінницької мерії