ВІнничинаГоловні новини

У Вороновиці 6-класниця врятувала братика, який провалився у глибоку копанку

У селі Тростянець Вороновицької громади, 6-класниця Ангеліна Соболь врятувала меншого братика, який мало не втопився у місцевій водоймі. Хлопчик, який приїхав туди до родичів з міста Гнівань, провалився під лід у копанку завглибшки три метри.

«Неподалік цього місця діти облаштували собі гірку. Гуртом і сковзалися з неї. Аж раптом, один з хлопців відійшов у бік глибокої копанки. Про те, що вона могла бути небезпечна, він не знав, бо не місцевий. Приїхав до родичів з іншого міста. Й почав бити по льоду палицею. Лід тріснув, дитина провалилася. Це помітила старша сестричка, побігла рятувати братика. Однією рукою подала палицею, другою набрала своїх батьків», – розповів Вінниця.info Олександр Ковінько, голова Вороновицької громади.

Дорослі вчасно прибули на місце та забрали хлопчика. За його здоров’ям уважно спостерігають рідні під контролем медиків.

Ангеліну Соболь, яка врятувала свого братика, можуть номінувати на звання «Герой-рятівник року».

Вшанують полеглих героїв: У Вінниці відбудеться всеукраїнська акція “Ангели пам’яті”

Депутати Європейської солідарності виступили проти свого лідера Петра Порошенка