Новини

У Вінниці в районі олійно-жирового комбінату планують відкрити спортивний підлітковий клуб

У Вінниці в районі олійножирового комбінату на вулиці Гладкова, 5,  капітально ремонтують приміщення для  підліткового клубу “VinSmart”. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на пресслужбу Вінницької міської ради.

Як розповів директор Центру підліткових клубів за місцем проживання Дмитро Мира, тут всі чорнові роботи і демонтаж старих конструкцій завершили торік. Цього року будівельні роботи планують завершити. Клуб відкриють орієнтовно восени цього року. Це буде перший підлітковий клуб спортивного спрямування. Передбачено заняття з футболу, а також гри у теніс і шахи. Згодом у закладі планують відкривати й інші гуртки – за бажаннями дітей та їхніх батьків.

Що таке абонплата і як її нараховують: пояснення Вінницяміськтеплоенерго

У Вінниці з лікарні втекла 18-річна дівчина, її розшукують