У Вінниці пропонують реставрувати «Шоколадний будинок»

У Вінниці пропонують реставрувати «Шоколадний будинок»

Вінничанка створила петицію, в якій пропонує міській раді виділити кошти на реставрацію «Шоколадного будинку», що по вулиці Симона Петлюри (навпроти музею Вінниці).

За словами жінки, він може стати не тільки туристичною родзинкою міста, але й культурним об’єктом.

«Там можна було б проводити молодіжні, і не тільки, Віденські бали з прекрасними бальними танцями для тих, хто прагне спілкування, краси та вишуканості. Облаштувати кімнати для занять в цікавих гуртках для різних вікових груп, проведення благодійних виставок із збором коштів на різні загальноміські потреби. Цей будинок, з його надзвичайною історичною атмосферою, міг би стати осередком об’єднання громадян нашого міста», — пише авторка звернення.

Для розгляду петиції потрібно 350 голосів. Підтримати можна тут.

Депутати Вінницької облради перерозподілили гроші: на лікарню, заклади освіти і харчування для зубрів

У Вінниці відкрили три пункти підтримки команди «Дії»