ВІЙНАВІнничина

19 липня у селі Жерденівка Гайсинського району попрощалися з військовою Анною Ярмуратій (дівоче прізвище Кучевська). Жінка, яка служила у 59 бригада імені Якова Гандзюка, загинула 17 липня внаслідок ракетного обстрілу Миколаєва.

Про це повідомляють у Гайсинській міській раді.

31-річна Анна народилася в селі Жерденівка. Дівчина служить з 2016 року. Брала участь в АТО. Проходила службу в 59-тій окремій мотопіхотній бригаді імені Якова Гандзюка на посаді штаб-сержанта. Загинула 17 липня внаслідок ворожих ракетних обстрілів в місті Миколаїв.

“Світлий і добрий спомин про звитяжну захисницю назавжди залишиться в історії нашого краю. Українські побратими та посестри за неї будуть мститися ворогу, який прийшов на святу українську землю. Жодними словами не втамувати пекучий біль та не загоїти рани в душі від непоправної втрати нашої захисниці! “, – сказав під час поховальної церемонії міський голова Анатолій Гук.

Нагадаємо, російсько-окупаційні війська з липня збільшили кількість ракетних обстрілів. Ціллю ворога часто стають об’єкти цивільної інфраструктури.

У Гайсинському районі поховали військову, яка загинула під час обстрілу Миколаєва (Фото)

Швейцарія та Ізраїль допоможуть відновити Будинок Офіцерів у Вінниці

В СБУ – кадрові зміни: звільнено заступника Баканова та змінено керівництво у 6 областях