ВІнничина

У Калинівці демонтують початкову школу, а землю під нею пустять з молотка

З молотка на аукціоні планують продати ділянку, де нині розташовується приміщення початкової школи. Будівля, яка зведена у 1959 році, нині в аварійному стані. Після технічних обстежень та рішень міськради, навчальний заклад списали, а споруду демонтують.

Про це повідомляє Калинівська міська рада.

«За результатами фахового обстеження, будівля перебуває в аварійному стані, що показує неможливість гарантування цілісності конструкції й забезпечення подальшої безпечної експлуатації. Також експерти рекомендували виключити перебування людей в зоні даного об’єкта через можливе обвалення та вжити заходів, які унеможливлюють обвалення даного об’єкта», – йдеться у повідомленні.

Місцеві депутати також прийняли рішення про списання та демонтаж будівлі. Після цього земельна ділянка буде виставлена на аукціон.

Менше року протрималась політична монополія Гройсмана. Названо нових гравців!

У селі Тараски на Вінниччині попрощалися з 7-річним Андрієм, який загинув у пожежі