ВІнничина

У мерії підрахували збитки від ракетного удару 14 липня

У мерії назвали приблизну суму збитків.

Стало відомо, якою є сума збитків після ракетного удару окупантів по Вінниці. У мерії назвали приблизну суму матеріальних збитків внаслідок теракту 14 липня.

Орієнтовно збитки становлять близько 240 мільйонів гривень. Це не рахуючи збитків від зруйнованих приміщень будинку побуту “Ювілейний” та Будинку офіцерів.

Від російських високоточних ракет “Калібр” у Вінниці постраждало 49 багатоповерхових та 29 приватних будинків. Близько 350 власників квартир звернулися до міськради за компенсацією.

Виділено гроші на заміну та ремонт вікон та дверей. Проводяться ремонтні роботи.

Як відомо, 14 липня центр Вінниці потрапив під удар російських ракет. Загинуло 28 людей, понад 200 було поранено.

Раніше ми писали, що Потап присвятив вірш трагічним подіям у Вінниці. Він засудив всіх причетних до кривавих подій у місті.

Над Вінниччиною збили дві ракети

У вінницькому центрі «Я-Маріуполь» роблять щеплення проти ковіду