ВІнничинаНовини

У рамках «Великого будівництва» на Вінниччині завершено будівництво шістнадцяти амбулаторій

Шістнадцята амбулаторія загальної практики сімейної медицини запрацювала у селі Дашківці Якушинецької громади.

«Торік на Вінниччині у рамках президентської програми «Велике будівництво» завершили будівництво амбулаторій, що фінансували за рахунок субвенції на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості.  Доступність первинної медико-санітарної допомоги населенню – один із пріоритетів розвитку держави. Дашківецька – остання – найкраща амбулаторія, створена на території Вінницької області. Її збудували за півроку», – зазначив Голова ОДА Сергій Борзов.

За словами очільника області, державного бюджету на будівництво амбулаторії було витрачено 9,3 млн грн, з місцевого – 1 млн грн.

Важливо, що медзаклад є автономним в частині енергозабезпечення: тут є потужний дизельний генератор. Тож у разі відключення світла амбулаторія може безперебійно працювати.

Більше 200 вінничaн сплaтять штрaф зa порушення кaрaнтинних вимог

На в’їзді до Вінниці по Барському шосе і біля майбутнього «McDonald’s» планують змінити організацію дорожнього руху