ВІнничинаНовини

У ХМІЛЬНИКУ ОПАЛЮВАЛЬНИЙ СЕЗОН РОЗПОЧНЕТЬСЯ ВЧАСНО, – ЧЕРНИШОВ

Нещодавно, до Вінниці прибув Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов, який запевнив жителів Вінницької області, що опалювальний сезон розпочнеться вчасно, – повідомляють Життєві обрії з посиланням на Вінницьку міську раду.

«Те що стосується обсягів природнього газу – вони вже гарантовані Вінницькій області та Вінниці. Ціни визначені також для обсягів. Обсяг для населення буде відбуватись за ціною 7420 грн за 1000 кубометрів, який є фактично безпрецедентним для того, щоб зберегти тарифи і їх не збільшувати. І тепло в оселях вінничан буде», – заявив Міністр під час робочого візиту у Вінниці.

Також попереджає, що цей сезон буде найскладнішим за всю історію України.

Тому Олексій Чернишов закликає вінничан підготувати в кожній оселі побутову термомодернізацію. За можливості просять провести особисто побутові робити з утеплення вікон, дверей, дахів тощо.

ЗА МІСЯЦЬ СПІВПРАЦІ ВІННИЦЬКІ ВОЛОНТЕРИ ПРИЙНЯЛИ 8 ВАНТАЖІВОК “ГУМАНІТАРКИ” ВІД ПОЛЬСЬКИХ ПАРТНЕРІВ

З початку року платники Вінниччини перерахували до бюджету більше 12 мільярдів гривень